ד"ר יובל קאופמן - כירורגיה גניקולוגית מתקדמת - התקשרי עכשיו: 072-3728083

בירור כאב אגני כרוני

בירור כאב כרוני ממקור בטני או אגני הוא תהליך מורכב ומאתגר. ישנן סיבות שונות ומרובות כולל כאבים ממקור מערכות הרביה, עיכול ושתן, כאב ממקור עצבי, כאב על רקע הדבקויות, אנדומטריוזיס, גודש אגני ועוד.

את הבירור מומלץ לעשות אצל מומחה בתחום אשר מבצע גם לפרוסקופיה. במהלך ניתוח ניתן לזהות גורמים שונים כולל הדבקויות, אנדומטריוזיס, גודש אגני, בקעים, ציסטות שחלתיות, שרירנים ברחם, גוף זר ועוד. לעיתים מומלץ להשלים את הבירור על ידי היסטרוסקופיה או ציסטוסקופיה (הסתכלות ישירה לתוך שלפוחית השתן).

ד"ר קאופמן מבצע בירורים בנושא כאב אגני כרוני. הבירור מתחיל בראיון מקיף הכולל בין השאר שאלות לגבי סוג ואופי הכאב, תסמינים נלווים ובעיות רפואיות נוספות. מידע נוסף מתקבל על ידי בדיקה גופנית ובדיקת אולטראסאונד. במידת הצורך מבוצעת בדיקות נוספות משלימות כגון בדיקות דימות. במידה והשלמת הבירור או הטיפול מצריכים ניתוח, ד"ר קאופמן מבצע את הניתוח תוך סקירה יסודית של סיבות אפשריות לכאב, זיהוי המקור וטיפול. ההצלחות בניתוח הן גבוהות.

 

ד"ר קאופמן מבצע ניתוחים דרך מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, לאומית זהב ומכבי מגן זהב וכן דרך הביטוחים הפרטיים של כלל, מנורה, פניקס, מגדל, הראל ועוד. במרפאתו באסותא ובהרצליה מדיקל מתקבלות מטופלות של ביטוח מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, מכבי מגן זהב, לאומית זהב ושאר הביטוחים הפרטיים.

ראיון עם ד"ר קאופמן בנושא אנדומטריוזיס בערוץ 10


 

 

 

 

 

 

 

לצפיה בסרטונים נוספים לחץ כאן >>

פרטי התקשרות


ד"ר יובל קאופמן
בית חולים 'אסותא' חיפה,
קניון לב המפרץ (קומה ג')
שד' ההסתדרות 55 , צ'ק פוסט, חיפה.
לקביעת תור יש להתקשר 072-3728083
פקס: 04-8494210 
דוא"ל: mdykaufman@gmail.com

facebooklogo 

logo tafrits