ד"ר יובל קאופמן - כירורגיה גניקולוגית מתקדמת - התקשרי עכשיו: 072-3728083

הוצאת שרירן/מיומה (Myomectomy)

שרירן (מיומה) הוא גידול שפיר של דופן הרחם הקיים במעל 50% מהנשים במהלך החיים. רוב השרירנים הם אסימפטומטים ולכן הנשים אינן מודעות לקיומן. ישנם מקרים בהם שרירן גדול יכול לגרום לדימומים מוגברים בזמן או בין המחזורים, כאבים באגן או בעיות פוריות. במידה והשרירן נמצא בחלקו החיצוני או המרכזי של הרחם ניתן אצל נשים צעירות לבצע כריתה שלו בלפרוסקופיה ובכך לשמר את הרחם. מדובר בניתוח מורכב אך עם תוצאות מצוינות כאשר מבוצע אצל מנתח בעל רמת מיומנות גבוהה.

ד"ר קאופמן מבצע הוצאה של שרירנים בגישה זער-פולשנית כולל לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה. המטרה היא הוצאת המיומה ללא ביצוע חתכים גדולים בדופן הבטן ועם נזק מינימלי לרחם עצמו. ד"ר קאופמן משתמש בחומרים למניעת הדבקויות ובתפרים נספגים כדי למנוע הדבקויות לאחר ניתוח. לאחר כריתת שרירנים בלפרוסקופיה האשפוז הוא ללילה אחד בלבד. כריתת שרירן בהיסטרוסקופיה לא מצריכה אשפוז במחלקה.

 

ד"ר קאופמן מבצע ניתוחים דרך מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, לאומית זהב ומכבי מגן זהב וכן דרך הביטוחים הפרטיים של כלל, מנורה, פניקס, מגדל, הראל ועוד. במרפאתו באסותא ובהרצליה מדיקל מתקבלות מטופלות של ביטוח מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, מכבי מגן זהב, לאומית זהב ושאר הביטוחים הפרטיים.

ראיון עם ד"ר קאופמן בנושא אנדומטריוזיס בערוץ 10


 

 

 

 

 

 

 

לצפיה בסרטונים נוספים לחץ כאן >>

פרטי התקשרות


ד"ר יובל קאופמן
בית חולים 'אסותא' חיפה,
קניון לב המפרץ (קומה ג')
שד' ההסתדרות 55 , צ'ק פוסט, חיפה.
לקביעת תור יש להתקשר 072-3728083
פקס: 04-8494210 
דוא"ל: mdykaufman@gmail.com

facebooklogo 

logo tafrits