ד"ר יובל קאופמן - כירורגיה גניקולוגית מתקדמת - התקשרי עכשיו: 072-3728083

תיקון צניחת איברי האגן

 

צניחה של הרחם ודפנות הנרתיק נובעת בד"כ מחולשה של המבנים התומכים באיברים כתוצאה מהריון, לידה, ניתוחים קודמים ועוד. בבדיקה, ניתן למצוא צניחה אצל כ-30% מהנשים וכ-11% מכלל הנשים תזדקקנה לתיקון ניתוחי. נשים הסובלות מצניחת איברי האגן סובלות לעיתים גם מבעיות במתן שתן כולל דליפת שתן, קושי בהתרוקנות תכיפות ודחיפות במתן שתן.

ניתוח לתיקון צניחה יכול להתבצע בגישה נרתיקית, לפרוסקופית או בפתיחת בטן. גישה לפרוסקופית מתאימה לנשים עם צניחת רחם המעוניינות בשימור הרחם או אצל נשים אשר עברו כריתת רחם וסובלות מצניחה של גדם הנרתיק.

בניתוח, ד"ר קאופמן מבצע משיכה של דפנות הנרתיק או הרחם כלפי מעלה, חזרה למיקומם האנטומי הטבעי. התוצאות מצוינות. במידת הצורך ניתן לשלב כריתת רחם ו/או תיקון דליפת שתן. האשפוז אורך בדרך כלל לילה או שניים וההחלמה היא מהירה.

 

ד"ר קאופמן מבצע ניתוחים דרך מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, לאומית זהב ומכבי מגן זהב וכן דרך הביטוחים הפרטיים של כלל, מנורה, פניקס, מגדל, הראל ועוד. במרפאתו באסותא ובהרצליה מדיקל מתקבלות מטופלות של ביטוח מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, מכבי מגן זהב, לאומית זהב ושאר הביטוחים הפרטיים.

ראיון עם ד"ר קאופמן בנושא אנדומטריוזיס בערוץ 10


 

 

 

 

 

 

 

לצפיה בסרטונים נוספים לחץ כאן >>

פרטי התקשרות


ד"ר יובל קאופמן
בית חולים 'אסותא' חיפה,
קניון לב המפרץ (קומה ג')
שד' ההסתדרות 55 , צ'ק פוסט, חיפה.
לקביעת תור יש להתקשר 072-3728083
פקס: 04-8494210 
דוא"ל: mdykaufman@gmail.com

facebooklogo 

logo tafrits