ד"ר יובל קאופמן - כירורגיה גניקולוגית מתקדמת - התקשרי עכשיו: 072-3728083

הוצאת ציסטה שחלתית (Ovarian cystectomy)

 ציסטות שחלתיות מתחלקות לציסטות פיזיולוגיות ופתולגיות. ציסטות פיזיולוגיות או פונקציונליות הן ציסטות שפירות שלרוב חולפות ספונטנית כעבור 1-2 מחזורי וסת.

ישנם מקרים בהם יש צורך בהתערבות ניתוחית כגון מצב של פריצת הציסטה עם דימום לחלל הבטן, ציסטה שנמצאת בתסביב ומונעת זרימת דם תקינה לשחלה וכן מצבים של ציסטות גדולות הגורמות לכאבים עקב מתיחה של מעטפת השחלה. ציסטות פתולוגיות דורשות כריתה ובדיקה היסטולוגית ע"י פתולוג. חלק מהציסטות הפתולוגיות יתגלו כשפירות אך חלקן ממאירות ודורשות לעיתים ניתוח משלים הכולל את כריתת הרחם והטפולות. במקרים בהם מדובר בציסטה פתולוגית עם חשד נמוך לממאירות ניתן לכרות את הציסטה בניתוח לפרוקסופי.

ההחלטה על ביצוע הוצאת ציסטה שחלתית מורכבת מגורמים שונים. ד"ר קאופמן מבצע כריתת ציסטות שחלתיות בלפרוסקופיה תוך שמירה מיטבית על רקמת השחלה הבריאה והוצאת הציסטה במלואה. ההחלמה מהניתוחים הללו היא מהירה וטובה.

ד"ר קאופמן מבצע ניתוחים דרך מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, לאומית זהב ומכבי מגן זהב וכן דרך הביטוחים הפרטיים של כלל, מנורה, פניקס, מגדל, הראל ועוד. במרפאתו באסותא ובהרצליה מדיקל מתקבלות מטופלות של ביטוח מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, מכבי מגן זהב, לאומית זהב ושאר הביטוחים הפרטיים.

ראיון עם ד"ר קאופמן בנושא אנדומטריוזיס בערוץ 10


 

 

 

 

 

 

 

לצפיה בסרטונים נוספים לחץ כאן >>

פרטי התקשרות


ד"ר יובל קאופמן
בית חולים 'אסותא' חיפה,
קניון לב המפרץ (קומה ג')
שד' ההסתדרות 55 , צ'ק פוסט, חיפה.
לקביעת תור יש להתקשר 072-3728083
פקס: 04-8494210 
דוא"ל: mdykaufman@gmail.com

facebooklogo 

logo tafrits