ד”ר יובל קאופמן, מנתח בכיר בבית חולים ‘אסותא’ חיפה ובמח’ נשים ויולדות של מרכז רפואי כרמל. אחראי תחום כירורגיה גניקולוגית זער פולשנית ומנהל המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בכרמל. כמו כן, ד”ר קאופמן הוא בין המייסדים של ‘נגה מדיקל – המרכז לכירורגיה נשית מתקדמת’.
הוא סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות בפקולטה לרפואה בטכניון.
התמחה בגניקולוגיה ומיילדות במחלקת נשים ויולדות במרכז רפואי כרמל.

לאחר שסיים התמחות נסע ד”ר קאופמן להתמחות-על בתחום של כירורגיה זעיר פולשנית ולפרוסקופיות מתקדמות בסידני, אוסטרליה. הוא השתלם שם כשנה וחצי במרכז Centre for Advanced Reproductive Endosurgery – CARE וצבר ניסיון רב. לאחר מכן נסע להשתלמות-על נוספת בתחום הגניקואונקולוגיה הלפרוסקופית בטובינגן, גרמניה.

לאחר ההשתלמות חזר ד”ר קאופמן לעבוד במרכז רפואי כרמל כרופא מומחה. בנוסף לניתוחים האנדוסקופיים המורכבים שהוא מבצע גם הקים ומנהל בבית החולים את “המרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס”, מרכז ייחודי באזור הצפון ומהבודדים בארץ לטיפול בנשים הסובלות מהמחלה.

בשנת 2017 הקים ד”ר קאופמן יחד עם ד”ר בני פיינר, פרופ’ מוטי פנסקי וגב’ ורד זילברברג את ‘נגה מדיקל’. זהו מרכז רב-תחומי של מצוינות בכירורגיה גינקולוגית וכירורגיה נשית, המאגד לתוכו מומחים מובילים מקשת רחבה של תחומי טיפול בעולם רפואת הנשים. מאז הצטרפו למרכז רופאים ומטפלים מתחומים שונים כולל כירורגית שד, פלסטיקה, מחלות דרכי עיכול, רפואה משלימה, פיזיותרפיה, תזונה ועוד. מדובר במרכז חשוב בעל גישות טיפוליות מהמתקדמות בעולם כולל ניתוחים מתקדמים ביותר, בעיקר בגישה זער פולשנית, טיפולים מחליפי ניתוח וטיפולי מעטפת מעולמות פארארפואיים.

נוסף על עבודתו הקלינית, ד”ר קאופמן מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון ושותף במחקרים חדשניים בגניקולוגיה.

הוא זכה בכמה פרסים יוקרתיים, ובהם:

  • פרס העבודה המצטיינת של האיגוד הישראלי לגניקולוגיה ומיילדות
  • עבודת MD מצטיינת של הפקולטה לרפואה בטכניון​​
  • Jerome J. Hoffman Award for Best Postgraduate Paper on Minimally Invasive Gynecology – 1st place.
    זהו פרס יוקרתי של ה-American Association of Gynecological Laparoscopy (AAGL)​

משמש מנהל רפואי ויועץ לחברות המתמחות בטכנולוגיות רפואיות חדשניות.

חבר באיגוד הישראלי לגינקולוגיה אנדוסקופית, באיגוד האירופי (ESGE) ובאיגוד האמריקני לכירורגיה גינקולוגית לפרוסקופית מתקדמת (AAGL) וכן באיגוד האנדומטריוזיס העולמי (WES). הוא גם חבר בועד המנהל של החברה האסייתית לאנדומטריוזיס ואדנומיוזיס (ASEA)

סגירת תפריט
דילוג לתוכן