ד"ר יובל קאופמן, מנתח בכיר בבית חולים 'אסותא' חיפה ובמח' נשים ויולדות של מרכז רפואי כרמל. אחראי תחום כירורגיה גניקולוגית זער פולשנית ומנהל המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס בכרמל.
הוא סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות בפקולטה לרפואה בטכניון.  בהמשך, התמחה בגניקולוגיה ומיילדות במחלקת נשים ויולדות במרכז רפואי כרמל.

לאחר שסיים התמחות נסע ד"ר קאופמן להתמחות-על בתחום של כירורגיה זעיר פולשנית ולפרוסקופיות מתקדמות בסידני, אוסטרליה. הוא השתלם שם כשנה וחצי במרכז Centre for Advanced Reproductive Endosurgery – CARE וצבר ניסיון רב. לאחר מכן נסע להשתלמות-על נוספת בתחום הגניקואונקולוגיה הלפרוסקופית בטובינגן, גרמניה.

לאחר סיום ההשתלמות חזר ד"ר קאופמן לעבוד במרכז רפואי כרמל כרופא מומחה. הוא מתמחה בניתוחים אנדוסקופים מורכבים כולל לפרוסקופיות, היסטרוסקופיות וכן ניתוחים לפרוסקופים בסיוע רובוט דה וינצ'י. בשנת 2009 הקים ד"ר קאופמן בבית החולים את "המרכז הרב-תחומי לטיפול באנדומטריוזיס", מרכז ייחודי באזור הצפון ומהבודדים בארץ לטיפול בנשים הסובלות מהמחלה. כיום הוא מנהל את המרכז שנמצא במרכזים רפואיים כרמל ולין בחיפה.נוסף על עבודתו הקלינית, ד"ר קאופמן מרצה בפקולטה לרפואה בטכניון ושותף במחקרים חדשניים בגניקולוגיה.

הוא זכה בכמה פרסים יוקרתיים, ובהם:

  • פרס העבודה המצטיינת של האיגוד הישראלי לגניקולוגיה ומיילדות
  • עבודת MD מצטיינת של הפקולטה לרפואה בטכניון
  • Jerome J. Hoffman Award for Best Postgraduate Paper on Minimally Invasive Gynecology – 1st place.
    זהו פרס יוקרתי של ה-American Association of Gynecological Laparoscopy (AAGL)​

ד"ר קאופמן משמש כיועץ לחברות המתמחות בטכנולוגיות רפואיות חדשניות. הוא חבר בועד המנהל של עמותת אנדומטריוזיס ישראל וכן בועד המנהל של החברה האסייתית לאנדומטריוזיס ואדנומיוזיס (ASEA).

את הניתוחים מבצע ד"ר קאופמן בבתי החולים אסותא חיפה. הניתוחים מבוצעים דרך מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, לאומית זהב ומכבי מגן זהב וכן דרך הביטוחים הפרטיים של כלל, מנורה, פניקס, מגדל, הראל ועוד. במרפאתו באסותא מתקבלות מטופלות של ביטוח מושלם ופלטינום של קופ"ח כללית, ביטוח לאומית זהב ודרך הביטוחים הפרטיים.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן